- Trakai – Kalėdų senelių sostinė - http://www.kaledostrakuose.lt -

Su Kalėdų dvasia dovanokim vaikams grožį, gėrį ir šypsenas!

Trakų rajono savivaldybės merė Edita Rudelienė „Jau ketvirtą kartą kviečiu dalyvauti tradicija tapusioje labdaros akcijoje „Su Kalėdų dvasia dovanokim vaikams grožį, gėrį ir šypsenas!”.
Nors už lango ruduo, tačiau laikas bėga, o ir sąrašas iš ties ne menkas – 122 šeimos, 288 vaikai, kuriems galite padėti pajusti Kalėdų stebuklą. Šiemet formuojant poreikių suvestinę labai talkino rajono ugdymo įstaigų socialiniai pedagogai, Trakų rajono savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriaus specialistai socialiniam darbui ir kaip kasmet Trakų rajono paramos šeimai ir vaikams centro socialiniai darbuotojai.
2015 metais paramą gavo 60 šeimų, kuriose auga 144 vaikai iš jų 2 besilaukiančios mamos, o 2016 metais – 60 šeimų, 177 vaikai. Šiemet dovanomis kviečiame pradžiuginti daugiau šeimų, nes juk dalintis ir dovanoti taip gera.
Nudžiuginti lengva – dovanoti tai, ko šeimai labiausiai reikia – visi buities daiktai (pagalvės, antklodės, lovos, skalbimo mašinos, rašomieji stalai, kompiuteriai, komodos ir pan.) palengvina vaikų gyvenimo sąlygas, padeda kokybiškai ilsėtis, mokytis, valgyti, leisti laisvalaikį ir augti geresnėje aplinkoje.
Šių metų sąrašuose ir neįgalius vaikus auginančios šeimos, kurioms kas dieną tenka susidurti su iššūkiais ir kurioms nuolat trūksta higienos priemonių.
Poreikių suvestinę rasite čia:
Atjauskite ir dalyvaukite!
Jei turite klausimų, reikia daugiau informacijos apie šeimą ar kt., kreipkitės į mano patarėją Dominyką Semionovę, tel. +370 69827197 arba el. p dominyka.semionove@trakai.lt
Jeigu manote, kad ši informacija gali būti aktuali Jūsų kolegoms, partneriams ar artimiesiems, prašau, pasidalinkite.“